6p8PdW3

KÜMES HAYVANLARINDA

KÜMES HAYVANLARINDA

 BAYKAL EM-1

Et ve yumurtaların endüstriyel üretimi, en uygun üreme ve besleme koşullarını, zamanında etkili şifa ve profilaktik önlemleri gerektirir. Kuşların kullanım ömrü boyunca sürekli veya periyodik olarak verilmesi tavsiye edilen Baykal EM-1 preparatının kullanılması, hayvanların korunması, yumurtlamadaki artış ve yumurta kalitesi en iyisidir. Kuşların tüm büyüme dönemleri.

Akut, subkronik ve kronik pirojenik, teratojenik ve mutajenik etki toksisitesinden yoksun olan güvenli bir probiyotik olan Baykal EM-1, görsel olarak iç organların durumunu değiştirmez, kanın hematolojik ve biyokimyasal parametreleri ve bazı karaciğer fonksiyonları üzerinde olumlu bir etkiye sahiptir. Çiftlik hayvanları ve kuşlar üzerindeki bilimsel ve üretim deneylerinde, hazırlığın olumsuz bir etkisi bulunamamıştır. Aksine, “Baykal EM-1” bağışıklığı arttırır, metabolizmayı uyarır, oksijenle doku tedarikini arttırır, karaciğer fonksiyonunu normalleştirir, hayvanların ve kuşların üretici fonksiyonlarında anormalliklere neden olmaz.

 

Mikrobiyolojik preparat Baykal EM-1, kuşların sindirim sisteminin mikroflorasını dengelemeye yardımcı olur ve bu, sırasıyla, enterokolit, dysbiosis, ishal vb. İle hastalığın azalmasını olumlu yönde etkiler.

Kuşların gastrointestinal kanalındaki myrfloranın kompozisyonunun değiştirilmesi bir ay boyunca gerçekleşir.

Baykal EM-1 kuş ölümlerini azaltır ve agresif gagalamayı önler, vitamin eksikliği, sindirilebilir azot miktarını artırmaya yardımcı olur. Döşeme artırmaya yardımcı olur, dahil. ve kış döneminde – yumurta miktarını arttırır, ayrıca kabukları sertleşir. Kuşların sağlığının iyileştirilmesine ek olarak, daha fazla besin içerdikleri için kuşların ve yumurtaların kütlesi de artar.

Yumurtadan çıktıktan sonraki ilk günlerde bile, “Baykal EM-1” yiyeceklerine eklenmelidir. En etkili yöntem, EM preparatının kuşları beslemede kullanılmasıdır. EM gıda ile fermente edilen gıdalar amino asit içeriğini% 28 oranında arttırır, böylece kalitesini arttırır. Bu tür yiyecekler kuşlar tarafından kolayca sindirilir, bu nedenle canlı kütlenin daha hızlı büyümesi vardır. EM hazırlığını alan kuşların dışkısı hemen mayalanmaya başlar.

 

Baykal EM-1’in kanatlı hayvancılıkta kullanımı:

 

Kanatlı hayvanlarda EM teknolojisini kullanmanın birkaç yöntemi bilinmektedir:
İçme suyuna ilave; 
Gıdaya Eklemek veya Fermente Gıdalar; 
Tesislerin tedavisi; 
Kuş zemin kaplamalarının işlenmesi; 
Kirli atık kanalına ekleyin; 
Atık su arıtma

yöntemler birbirini dışlayan ve birlikte uygulandığında değil, en yüksek performansı vermek yok sadece. Eğer kümes dönüştürülmüş görmek istiyorsanız – biz değil seçici EM teknolojisi kompleksinin kullanılmasını tavsiye ederiz.
“İçme suyunda ekleyin:
yetişkin kuşlar ve et türlerinin tavuklar için bir çözüm” Bir 1’de Baykal EM-1″: kalıcı su yerine uygulanan 1000. suyun anında hazırlanması durumunda, dozaj kuşun vücut ağırlığının kg’ı başına 0.4M aşmamalıdır.
Civcivler, konsantre gıda ile beslemeye başlar zaman 7-10 gün sonra, bir çözelti “Baykal EM-1” ile nemli kağıt hamuru pişmiş ama özellikle 1 arasında bir oranda olup: 500. Bu konsantrasyon, yetiştirme sonuna kadar muhafaza edilmektedir.
Hoş olmayan, özel bir kokusu olan veya küflenmiş fermente gıdalar kullanmayın;

WhatsApp chat